SENİNLE BAŞLAMADI - Kalıtsal Aile Travmalarımızın Kim Olduğumuza Etkileri Kitap Kapağı SENİNLE BAŞLAMADI - Kalıtsal Aile Travmalarımızın Kim Olduğumuza Etkileri
Yetişkin
Mark Wolynn
Rehber Kitap
Sola Unitas
Yakında...
266

KİTAP ÖZETİM ÇOK YAKINDA...

 

Seninle Başlamadı geleneksel psikoterapinin, ilaçların ve diğer müdahale yöntemlerinin uzun süredir çözemediği zorlukların ortadan kaldırılmasında dönüştürücü bir yaklaşım sunmaktadır.
Seninle Başlamadı travma terapileri alanında, farkındalık uygulamaları konusunda insanı anlamak için ileriye doğru güçlü bir adım atmanızı sağlıyor. Cesur, yaratıcı ve şevkat dolu bir çalışma.”
SHARON SALZBERG, Yazar
Lovingkindness and Real Happiness
“Kalıpları altüst eden bu kitap kalıtsal aile travmaları konusunda anlayışı geliştiren ve acı çekmeye son verebilecek güçlü araçlar sunuyor. Mark Wolynn iyileşmeye doğru yapılacak seyahatte güvenilir ve bilge bir rehberdir.”
TARA BRACH, PhD, Yazar
Radical Acceptance and True Refuge
“Mark Wolynn, bilemediğimiz ve acı çekmemize sebep olan çözülmemiş travmalarla bizi atalarımıza derinden bağlayan yolları aydınlatma konusunda muhteşem bir iş başarıyor. Bize derinden anlayışı, diyalog görselleştirmelerini ve şefkatle yeniden bağlanmayı sağlayacak teknikler ve beceriler sunuyor.”
JAMES S. GORDON, MD, Yazar
Unstuck: Your Guide to the Seven-Stage Journey Out of Depression

Bu yazıyı sevdiklerinizle paylaşmak ister misiniz?