DUYULMAK İSTİYORUM Kitap Kapağı DUYULMAK İSTİYORUM
Yetişkin
Ebru Albayrak Sidar
Rehber Kitap
Sola Unitas
Yakında...
313

KİTAP ÖZETİM ÇOK YAKINDA...

 

Sistemleri Gelişimin Temel Taşlarıdır
Ebru Albayrak Sidar’ın bu kitabını okumanın, çocuklarımızın gelişiminde ortaya çıkan sorunlara değişik disiplinlerin bakış açılarından birisi olarak önemli katkıda bulunacağını ve duyu bütünleme kuramına ve bu alandaki deneyimlere ilişkin etraflıca bir şekilde ve bilime referansla yazılmış bu kitabın varlığının bu alandaki tartışmaları geliştireceğini düşünüyorum.
Prof. Dr. Yankı Yazgan
İnsanların ruhsal, fiziksel, zihinsel gelişimini bir inşaata benzetecek olursak yapının temeli duyularla başlayarak gelişiyor. Ebru Albayrak Sidar’a, bu temeli aktarırken, hem alanda çalışan meslektaşlara hem de ebeveynlere yol gösterecek bilimsel verileri,  yalın dile indirgemiş olduğu bu kıymetli eser için teşekkür ediyorum.
Prof. Dr. Burak Doğangün
Kaç yaşında olursanız olun hayatınıza dokunduğunda mucizeler yaratan Ebru Albayrak Sidar, bu kitap ile çocuğunuzda ve sizde mucizeler yaratacaktır.
Doç. Dr. Didem Behice Öztop
Duyu Bütünleme alanında yayımlanan ilk Türkçe özgün kitap olan, Duyu'lmak İstiyorum, Türkiye'de birden çok ilke imza atıyor. “Duy beni, anne-baba!” çığlıkları duyulamayan çocuklara ve çaresiz ebeveynlerine güçlü bir ses veriyor. Tüm ebeveynlere, öğretmenlere ve uzmanlara, Ebru Albayrak Sidar'ın kaleme aldığı Duyu'lmak İstiyorum’u kuvvetle öneririm.
Aslıhan Onaran, Kurucu, Doğal Ebeveynlik-
Attachment Parenting API Türkiye Uluslararası Platformu
Ebru Albayrak Sidar’ın derin bilgi, deneyim ve işine olan büyük sevgisi ile günümüz çocuğuna bambaşka bir gözle bakabilmek, beynin yapısını basitçe kavrayabilmek ve çocuğunuzun ihtiyacı olanı ona verebilmek için modern ebeveynin kılavuzu niteliğinde bir kitap.
Klinik Psikolog Pınar Mermer

Bu yazıyı sevdiklerinizle paylaşmak ister misiniz?